Massevis av Luck Clover-armbånd

Vanlig pris149,00 kr
/
Avgift inkludert. Shipping beregnes i kassen.

Farge
  • Gratis frakt over hele verden*
  • På lager, klar til å sendes
  • Inventar på vei

De nye klassikerne er her. The Lots of Luck Clover - Armbånd er enkelt, klassisk og tidløst. Og nå med nytt og oppdatert design. Bly-, nikkel- og kadmiumfri

Alle smykkene våre er laget av glade mennesker.

Vi er stolte av våre glade medarbeidere på Filippinene som lager våre nydelige smykker for deg. Finn ut mer under om oss / Våre filippinske arbeidere.

Gratis frakt ved kjøp over €35

Leveringstid er estimert til 2-7 virkedager

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Get the look! #timiofsweden

Kan hende du også liker

Nylig sett